Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Aukce

Aukce

Vaší cennost přijmeme do dražby. Vše připravíme k úspěšnému prodeji. Nafotíme, provedeme znalecké posudky, případně zrestaurujeme, domluvíme se na vyvolávací ceně a ve spolupráci s nejlepšími aukčními domy se pokusíme o co nejvyšší aukční prodej.

Předaukční prodej

Vaší cennost ihned po domluvení ceny nabízíme našim klientům nejen z České republiky. Ti jsou připraveni okamžitě nakoupit nejžhavější zboží. Předměty tak můžete prodat mnohem rychleji a často i za vyšší cenu než v aukci. Peníze obdržíte okamžitě po zaplacení díla.

Hotovostní prodej

Domluvíme se na ceně a peníze obdržíte ihned po sepsání kupní smlouvy v hotovosti.

aukce

Vážení přátelé, neustále přijímáme kvalitní starožitnosti, obrazy, umělecké díla, mince a šperky do blížící se aukce. Kontaktujte nás a my Vám je prodáme za nejvyšší možné ceny.

aukce starožitností

Aukce je ideální nástroj, jak prodat cokoli za co nejvyšší cenu. Oproti běžnému výkupu starožitností můžete v aukci vydražit nabízený předmět za mnohonásobně vyšší cenu.

Máte doma vzácné cennosti a právě přemýšlíte, že byste své umělecké dílo nebo starožitnosti nabídli k prodeji? Pak určitě chcete mít jistotu, že neprodáte pod cenou.

Nabídněte vaše starožitnosti do aukce

Do aukce přijímáme kvalitní starožitnosti, obrazy, šperky nebo vzácné historické mince. Předměty do aukcí přijímáme nepřetržitě po celý rok.

Soustředíme se také na výkup historických chladných zbraní. Vlastníte hodnotné starožitné zbraně a rádi byste je vložili do aukce? Dohlédneme, abyste za své předměty obdrželi finanční částku, se kterou budete opravdu spokojeni.

Chtěli byste své umělecké dílo vydražit v aukci?

Zajistíme vše potřebné k prodeji starožitností. Vaše zboží převezmeme u nás v obchodě, nebo přijdeme až k vám domů. Společně předměty naceníme a sepíšeme prodejní smlouvu.

Při aukcích spolupracujeme s osvědčenými aukčními domy. Víme, kdo se na co specializuje a kde je největší potenciál pro nejúspěšnější prodej a tím i zisk.

Vybereme vhodný aukční dům a po skončení dražby dohlédneme, abyste peníze obdrželi co nejdříve. Za zprostředkování neplatíte žádné další poplatky, o veškeré kroky spojené s aukcí se postaráme my.

předaukční prodej

- NAŠE SPECIALIZACE -

Předtím, než vložíme váš obraz, šperk či jinou cennost do aukce, můžeme vše nabídnout našim prověřeným zájemcům. Díky letitému působení na trhu se starožitnostmi máme stabilní klienty, kteří pravidelně odkupují vzácná umělecká díla za velmi vysoké částky.

Společně se domluvíme na ceně a předměty jim přednostně nabídneme. Pokud budou mít o starožitnosti zájem, můžete je zpeněžit ještě výhodněji, než kdybyste se pokoušeli vydražit zboží v aukční síni.

Jaké jsou další výhody předaukčního prodeje?

Starožitnosti prodáte rychleji

Vaše cennosti nabídneme v předaukčním prodeji ihned. Navíc starožitnosti vystavíme na našem webu, na který pravidelně přichází návštěvníci připraveni okamžitě nakoupit nejžhavější zboží. Předměty tak můžete prodat mnohem rychleji. Peníze obdržíte okamžitě po zaplacení díla.

Ušetříte si starosti (a peníze)

Nebudeme čekat, jestli se v aukci sejdou dva či více dražitelů. Cenu nastavíme tak, abyste byli s prodejem maximálně spokojeni. Zároveň nebudete muset řešit potíže s výběrem aukčního domu.

S prodejem starožitností vám pomohou zkušení odborníci

Budete mít záruku, že neprodáte pod cenou. Nemáte tak co ztratit, můžete jen získat. Celý prodejní proces budete mít neustále pod kontrolou.

Výkup starožitností ihned a hotově

Nabízíme i možnost okamžitého výkupu. Peníze dostanete ihned v hotovosti, bez čekání na další prodej.

Chcete mít jistotu, že jste si vybrali správnou aukci a prodáte za nejvyšší možnou cenu?

Pokud máte zájem prodat své starožitnosti v aukci nebo v předaukčním prodeji, ozvěte se nám.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu výkupu, všechny potřebné kroky vám vysvětlíme, abyste přesně věděli, jak bude prodej starožitností probíhat.

Kromě uspokojení z dobrého obchodu a odpovídající finanční částky budete odcházet s vědomím, že o vás a vaše cennosti bylo dobře postaráno.

Chcete-li nám nabídnout vaši starožitnost, umělecké dílo nebo šperk do aukce, vyplňte prosím tento elektronický formulář.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací