Reference

Recenze

Velice ráda bych touto cestou poděkovala panu Gratclovi z Antiku U Papouška v Brně. Na můj e-mail reagoval okamžitě. Vše mi vysvětlil i nacenil jen podle fotografií. Doporučuji všem a panu Gratclovi děkuji za milé chování.

Recenze

Velký antikvariát se zajímavými a stále novými starožitnostmi, nabízí také šperky, občas dokonce i hudební nástroje! Opakovaně jsme tam pořídili krásný dárek v podobě starožitnosti.

Recenze

Už jen díky skvělému přístup majitele, jež je doplněn o širokou škálu starožitností, se zde rád vracím. Nejsem žádným antikvariátovým expertem, ale v galerii u papouška se vždy nadšeně zastavím!

Recenze

Děkuji majiteli za výbornou cenu při výkupu zlata, mile mě překvapil.

Recenze

Potřebovali jsme poradit při prodeji starožitností. Majitel mi na mail odpověděl ještě ten den a i osobní kontakt probíhal ve velmi přátelské atmosféře. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Díky :)

Recenze

Pan Gratcl je opravdu velice vstřícný a znalý člověk, ochotný obratem reagovat..... Velice děkuji za jeho přínosné rady....

Recenze

Dovolujeme si vám poděkovat za přístup k cenovému posouzení a pomoc s výkupem nábytku. Vůbec jsme neměli představu o cenách a možnostech jeho prodeje. Vaše e-mailové bezplatné informace nám velice pomohly.

Recenze

Když se řekne starožitnictví (nejen) v Brně, napadne mne hned Antik u Papouška. Velký výběr starožitností ve spojení s osobitým majitelem představuje ideální místo pro nákup! mohu jedině doporučit.