Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

O nás

Antik a galerie u papouška je největší a nejdéle fungující kamenný obchod se starožitnostmi a uměním v Brně.

Podívejte se, kdo vlastně jsme a co děláme

Specializujeme se na obrazy dávných mistrů, porcelánové sošky a sochy, šperky, zlaté mince, chladné zbraně, pohlednice, autorské sklo a designový nábytek.

Nedílnou součástí našeho obchodu je galerie současného umění. Můžeme vám doporučit díla, u nichž je vysoká pravděpodobnost, že jejich cena v budoucnu dále poroste. Kromě skvělého doplňku, který oživí váš domov, získáte i výbornou investici.

Pokud u nás nenajdete dílo vašeho oblíbeného umělce, kontaktujte nás. Jsme schopni autora zkontaktovat a dojet do jeho ateliéru. Převážnou většinu děl pořizujeme přímo od malířů, máte tak jistotu originálu.

Chcete výhodně prodat?

Nabízíme tři způsoby prodeje starožitností: prostřednictvím hotovostního výkupu, předaukčního prodeje nebo formou aukce.

1. Hotovostní prodej – zboží od vás vykoupíme za hotové na prodejně, nebo přijedeme až k vám

2. Předaukční prodej – starožitnosti nabídneme vybraným zákazníkům (můžete získat více než při dražbě v aukci, peníze navíc obdržíte rychleji a hotově)

3. Aukce – vybereme vhodný aukční dům a předměty nabídneme v aukci (obstaráme všechny potřebné kroky, aniž byste platili další poplatky za zprostředkování)

Mezi nabízené služby patří i oceňování a výkup zlata.

Proč budete spokojeni právě u nás?

Zakládáme si na férovém jednání

Nejvíce si ceníme upřímnosti. Vždy vám pomůžeme zjistit, jakou mají vaše cennosti skutečnou hodnotu. Zboží oceníme přímo před vámi a dohodneme nejlepší cenu. Chybí vám srovnání? Oceňování starožitností provádíme nezávazně. Odhadovanou cenu si můžete ověřit také u konkurence. Rádi na vás počkáme.

Hotovost vám vyplatíme okamžitě

Potřebujete peníze okamžitě? Za vykoupené cennosti platíme ihned a HOTOVĚ. Smluvenou částku vám po domluvení transakce vyplatíme přímo na místě.

Jsme profesionálové ve svém oboru

Spolupracujeme se zkušenými specialisty v oboru i aukčními domy v Praze. Pravidelně se účastníme veletrhů v Německu a Rakousku. Máte tak jistotu, že své cennosti svěříte do rukou vzdělaných a zkušených obchodníků.

Poradíme vám s ohodnocením rodinné sbírky
nebo výběrem neodolatelného dárku

Zakládáme si na vstřícném a pohodovém přístupu. Potřebujete poradit s naceněním starožitností nebo hledáte netradiční dárek pro svou drahou polovičku? Ozvěte se nebo se u nás zastavte. Společně najdeme to nejlepší řešení.

Jsme tady pro vás od pondělí do pátku

Na prodejně jsme pro vás každý pracovní den do 19.00, v pátek do 17.00. Bez problémů se můžete zastavit i po cestě z práce.

Přijďte nasát vůni minulosti a odhalit tajuplný svět dávných umělců. Najdete nás na adrese Kotlářská 28, pár minut od centra Brna.

Antik U Papouška je tu pro vás, neváhejte nás kontaktovat.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací