Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

Oceňování a výkup

výkup starožitností

Máte doma umělecké cennosti a chcete je výhodně zpeněžit? Rádi byste odprodali rodinné dědictví, ale zároveň chcete mít jistotu, že se dostane do dobrých rukou?

vykupujeme veškeré starožitnosti

Pokud máte doma jakékoliv starožitnosti, neváhejte nás kontaktovat. Vzácné starožitnosti od vás odkoupíme za nejvyšší možnou cenu.

Proč prodat starožitnosti právě u nás?

Provozujeme nejstarší a největší kamenný obchod se starožitnostmi v Brně. Máte proto jistotu, že ocenění starožitností svěříte do rukou zkušených odborníků, kteří dokáží kvalitní zboží patřičně ohodnotit.

Výkup starožitností ihned a hotově

Rádi odkoupíme starožitnosti všeho druhu. Máme zájem o luxusní šperky, vzácné sběratelské mince, starožitné sochy, hodiny, lustry, historický porcelán, keramiku a fajáns nebo starožitné sklo. Oceníme starožitný nábytek a staré pohlednice nebo obrazy. Vykupujeme i celé umělecké sbírky.

Jaké starožitnosti u nás můžete prodat?

  • Starožitné hodinky a hodiny - Vykupujeme staré kapesní, ale i náramkové hodinky (staré hodinky PRIM a jiné hodnotné sběratelské kusy).

  • Pomůžeme vám zhodnotit také cenné stojací hodiny, krbové hodiny, podlahové hodiny nebo starožitné hodiny ročky.

  • Historické hudební nástroje - Přijímáme k prodeji hudební nástroje z různých historických období.

  • Starožitný nábytek - Vykupujeme starý nábytek (starožitné jídelní a psací stoly, starožitné židle, komody a jiné druhy retro nábytku).

  • Pro naše zákazníky sháníme barokní nábytek, funkcionalistický nábytek z chromu, starožitný nábytek z období biedermeieru nebo secese. Vykupujeme také art deco nábytek.

  • Starožitný porcelán - Odkoupíme porcelánové sošky a sochy, čínský starožitný porcelán, porcelánové vázy, panenky s porcelánovou hlavou, porcelánové šálky, koflíky.

  • Máme zájem nejen o starožitný porcelán českého původu (Březová, Loket, Praha, Royal Dux, Slavkov, Amfora, Hubert Kovařík a další), ale také o starožitné sklo, vázy z hutného skla, starožitné půllitry, korbely, skleněné plastiky a další skleněné předměty. Vykupujeme porcelán od proslulých evropských značek jako Míšeň, Rosenthal, Sitzendorf, Goldscheider, Sevres, Ausgarten, Ens, Heubach, Herend, Kodaň.

Zlato

Výkup šperkového zlata od 800 - 1 500  Kč/g

Platíme HOTOVĚ a OKAMŽITĚ, to vám garantujeme.

Kontaktujte nás ihned +420 737 588 264

Chcete odprodat více zlata najednou? Při výkupu většího množství zlata vám zaplatíme ještě vyšší částku.

Hodnotné zlaté starožitnosti umíme patřičně ocenit. Za zlaté mince, zlaté hodinky nebo vzácné historické šperky s drahými kameny, diamanty a brilianty vám nabídneme podstatně více.

Jak výkup starožitností probíhá?

Starožitnosti před vámi naceníme a navrhneme konečnou cenu. Pokud se dohodneme, smluvenou částku vám ihned vyplatíme. Peníze obdržíte okamžitě po uzavření transakce.

Ocenění starožitností je nezávazné a ZADARMO. Budete tak znát pravou hodnotu předmětů ještě předtím, než se rozhodnete, zda chcete své cennosti odprodat.

Nemůžete k nám přijet? Nevadí

Nemusíte nikam cestovat. Výkup starožitností neprovádíme jen u nás na provozovně v Brně, ale po dohodě přijedeme až k vám domů.

Jste z Jihlavy, Olomouce, Prostějova, Zlína, Třebíče, Blanska, Kyjova, Vyškova, Kroměříže, Hodonína, Břeclavi, Mikulova, Znojma, Svitav, Tišnova, Letovic, Boskovic, Velkého meziříčí, Žďáru nad Sázavou, Nového města na Moravě, Litovle, Mohelnice, Přerova, Litomyšle, Polička, Telče nebo Dačic?

Přijedeme za vámi. Výkup starožitností tak vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Zavolejte nebo nám napište

Kdykoli nás kontaktujte na tel. čísle +420 737 588 264 nebo nám napište e-mail na info@upapouska.cz

Nebo vyplňte elektronický formulář na této stránce. V nejbližší možné době vás budeme kontaktovat.

Brzy se vám ozveme a domluvíme další podrobnosti.

Kde nás můžete navštívit?

Máme 2 provozovny v Brně a jednu v Praze.

1) Kotlářská 28 (roh ulice Bayerova) v Brně

2) Galerie Graciano - Veselá 39 v centru Brna

3) Opletalova 1013/59 (roh s ulicí Hybernskou) v Praze

Recenze

před 3 týdny star

Po návštěvě velké zklamání neodborný přístup jednotlivé ohodnocení neexistuje. Nabídka hluboce pod hranou skutečné ceny za cenu stříbra dle aktuálních cen na trhu. Vzácný kousek co vlastním byl přehlédnut a obsluha se mi spíš vysmála ačkoli tomu vůbec nerozumí. Závěrem bych řekl že cesta do této prodejny byla jen ztracený čas a odbornost zde nečekejte.

Recenze

před 11 měsíci star star star star star

Akce kulový blesk dopadla výtečně, chválím rychlost, serioznost a jistou noblesu v jednání se zákazníkem přes internet...V+V+V (přišla jsem, viděla jsem, zvítězila jsem) Kanovská

Recenze

před 6 měsíci star star star star star

Překrásný obchůdek, velký výběr nádherného zboží s vlastním příběhem a velmi ochotna a vstřícná paní prodavačka, která se vším a ochotně poradí. Vice takovych obchůdků, vřele doporučuji.

Recenze

před 6 měsíci star star star star star

Starožitnictví má bohatý výběr zboží,hned jsem si něco vybral. Slečna prodavačka velmi milá,ihned poradila i navrhla jiné alternativy. Moc děkuji za pomoc s výběrem. Přijdu znovu a rád.

Recenze

před 6 měsíci star star star star star

Příjemné prostředí plné krásných věcí. Velice ochotný a milý personál, který vždy rád poradí. Vřele doporučuji.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací
Obchodní podmínky Antik U Papouška © Copyright 2022 Administrace
Antik U Papouška © Copyright 2022