Výkup pozůstalostí

Zpět
Objevili jste při vyklízení půdy nebo sklepa starožitnosti, pro které nemáte využití? Rádi byste rodinnou pozůstalost odprodali, ale zároveň chcete mít jistotu, že se dostane do dobrých rukou?

Kdykoli nás kontaktujte na tel. čísle tel.: +420 604 587 460 nebo nám napište e-mail na info@upapouska.cz

Proč prodat pozůstalost právě u nás?

Provozujeme nejstarší a největší kamenný obchod se starožitnostmi a šperky v Brně. Výkup pozůstalosti svěříte do rukou zkušených odborníků, kteří dokáží vaše cennosti náležitě ocenit.

Výkup pozůstalosti ihned a hotově

Vykupujeme pozůstalosti všeho druhu. ZDARMA oceníme starožitnosti nalezené při vyklizení nemovitosti (rodinných domů nebo bytů) a vykoupíme je od Vás za nejvyšší ceny v Brně a okolí.

Jak výkup pozůstalostí probíhá?

Po nacenění pozůstalosti navrhneme konečnou cenu. Pokud se dohodneme, smluvenou částku vám ihned vyplatíme. Peníze tak obdržíte okamžitě po uzavření transakce.

Nemůžete k nám přijet? Nevadí

Nemusíte nikam cestovat. Výkup pozůstalosti neprovádíme jen u nás na provozovně v Brně, ale po dohodě přijedeme až k vám domů.

Jste z Jihlavy, Olomouce, Prostějova, Zlína, Třebíče, Blanska, Kyjova, Vyškova, Kroměříže, Hodonína, Břeclavi, Mikulova, Znojma, Svitav, Tišnova, Letovic, Boskovic, Velkého meziříčí, Žďáru nad Sázavou, Nového města na Moravě, Litovle, Mohelnice, Přerova, Litomyšle, Polička, Telče nebo Dačic?

Přijedeme za vámi. Výkup pozůstalosti tak vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Zavolejte nebo nám napište

Kdykoli nás kontaktujte na tel. čísle 604 587 460 nebo nám napište e-mail na info@upapouska.cz

Nebo vyplňte elektronický formulář na této stránce. V nejbližší možné době vás budeme kontaktovat.

Brzy se vám ozveme a domluvíme další podrobnosti.

Kde nás můžete navštívit?

Naše prodejna se nachází na adrese Kotlářská 28 (roh ulice Bayerova) v Brně.