Nově jsme pro vás otevřeli galerii GRACiANO v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

Aukce šperků

Zpět

Přijímáme starožitné šperky do aukce. Pomůžeme vám vydražit náušnice, prsteny, náhrdelníky, řetízky, náramky, brože, koliéry, přívěsky, spony, čelenky a jiné druhy šperků. Zhodnotíme žluté, bílé i růžové zlaté šperky. Předměty do aukcí přijímáme nepřetržitě po celý rok.

Rádi byste vydražili starožitné šperky v aukci?

Zajistíme všechny náležitosti k prodeji šperků. Vaše zboží převezmeme u nás v obchodě, nebo přijdeme až k vám domů a sepíšeme smlouvu o prodeji.

O všechny další kroky se postaráme my. Vybereme vhodný aukční dům a po skončení dražby dohlédneme, abyste peníze za odprodané šperky obdrželi co nejdříve. Za zprostředkování neplatíte žádné další poplatky.

Při aukcích spolupracujeme s osvědčenými aukčními domy. Víme, kdo se na co specializuje a kde je největší potenciál pro nejúspěšnější prodej a tím i zisk.

Chcete mít záruku, že jste si vybrali správnou aukci a prodáte za nejvyšší možnou cenu?

Pokud chcete prodat své starožitné šperky v aukci nebo třeba v předaukčním prodeji, ozvěte se nám.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu výkupu, všechny potřebné kroky vám vysvětlíme, abyste přesně věděli, jak bude prodej šperků probíhat.

Kromě uspokojení z dobrého obchodu a odpovídající finanční částky budete odcházet s vědomím, že bylo o vás a vaše cennosti dobře postaráno.

Chcete-li nám nabídnout vaše šperky nebo jiné umělecké dílo do aukce, vyplňte prosím tento elektronický formulář.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací