Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Aukce šperků

Zpět

Přijímáme starožitné šperky do aukce. Pomůžeme vám vydražit náušnice, prsteny, náhrdelníky, řetízky, náramky, brože, koliéry, přívěsky, spony, čelenky a jiné druhy šperků. Zhodnotíme žluté, bílé i růžové zlaté šperky. Předměty do aukcí přijímáme nepřetržitě po celý rok.

Rádi byste vydražili starožitné šperky v aukci?

Zajistíme všechny náležitosti k prodeji šperků. Vaše zboží převezmeme u nás v obchodě, nebo přijdeme až k vám domů a sepíšeme smlouvu o prodeji.

O všechny další kroky se postaráme my. Vybereme vhodný aukční dům a po skončení dražby dohlédneme, abyste peníze za odprodané šperky obdrželi co nejdříve. Za zprostředkování neplatíte žádné další poplatky.

Při aukcích spolupracujeme s osvědčenými aukčními domy. Víme, kdo se na co specializuje a kde je největší potenciál pro nejúspěšnější prodej a tím i zisk.

Chcete mít záruku, že jste si vybrali správnou aukci a prodáte za nejvyšší možnou cenu?

Pokud chcete prodat své starožitné šperky v aukci nebo třeba v předaukčním prodeji, ozvěte se nám.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu výkupu, všechny potřebné kroky vám vysvětlíme, abyste přesně věděli, jak bude prodej šperků probíhat.

Kromě uspokojení z dobrého obchodu a odpovídající finanční částky budete odcházet s vědomím, že bylo o vás a vaše cennosti dobře postaráno.

Chcete-li nám nabídnout vaše šperky nebo jiné umělecké dílo do aukce, vyplňte prosím tento elektronický formulář.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací