Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Aukce obrazů

Zpět

Přijímáme staré obrazy do aukce. Pomůžeme vám výhodně vydražit i velice vzácná umělecká díla nebo starodávné olejomalby. Oceníme obrazy z různých historických období, obrazy s náboženskou tématikou, abstrakce. Předměty do aukcí přijímáme nepřetržitě po celý rok.

Chcete vědět, o jaká výtvarná díla mají zájem naši klienti? Navštivte naši online aukci obrazů. Z pohodlí domova a jen s pomocí internetu můžete okamžitě zjistit, jaké obrazy patří k nejžádanějším na trhu.

Rádi byste vydražili své obrazy v aukci?

Zařídíme vše potřebné prodeji obrazů. Vaše zboží převezmeme u nás v obchodě, nebo přijdeme až k vám domů a sepíšeme smlouvu o prodeji.

O všechny další kroky se postaráme my. Vybereme vhodný aukční dům a po skončení dražby dohlédneme, abyste za prodané dílo obdrželi peníze co nejdříve. Za zprostředkování neplatíte žádné další poplatky.

Při aukcích spolupracujeme s osvědčenými aukčními domy. Víme, kdo se na co specializuje a kde je největší potenciál pro nejúspěšnější prodej a tím i zisk.

Chcete mít jistotu, že jste si vybrali správnou aukci a prodáte za nejvyšší možnou cenu?

Pokud chcete prodat své staré obrazy v aukci nebo v předaukčním prodeji, ozvěte se nám.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu výkupu, vše potřebné vám vysvětlíme, abyste přesně věděli, jak bude prodej obrazů probíhat.

Kromě uspokojení z dobrého obchodu a odpovídající finanční částky budete odcházet s vědomím, že o vás a vaše cennosti bylo dobře postaráno.

Chcete-li nám nabídnout vaše umělecké dílo do aukce, vyplňte prosím tento elektronický formulář.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací