Zátiší
(11479)
Kraus Vilém
Kraus Vilém (1918-1998), akademický malíř, Prostějovský rodák, žák O. Blažíčka, Cyrila Boudy, K.Pokorného. Olej na kartonu, rozměr díla 60x40 cm, včetně rámu 80x60 cm. Signováno v pravém dolním rohu "V. Kraus". Rámováno, zaskleno.
Aukce (Vyvolávací cena)
18 000 Kč