Kříž
(12093)
Bauer Michal
Olej na překližce, rozměry díla 95x121 cm, včetně rámu 99x125 cm. Signováno na zadní straně "Michal Bauer 1993". V levém horním rohu poškozená malba, v levém a pravém horním rohu lehce odštípnutý rám.
Aukce (Vyvolávací cena)
60 000 Kč