Obraz olej na plátně od slavného autora Václava Brožíka o rozměrech plátna 92 x 143 cm. Vyobrazena Alexandra Dánská. Stav ve spodních partiích ve stavu před restaurováním. Signováno Brožík na schodku vedle zeleného orla. Majitel konzultoval pravost s paní Blažíčkovou-Horovou.