Malba

Vítr na kopečku

(15664)

Wagner Karel

Milá a příjemná krajinka plná lučního kvítí, které pokrývá louku, a mračen na nebi. Umělec zde zachycuje přírodu v pohybu, rostlinky se prohýbají pod náporem vánku, a po nebi se ženou mraky jeden za druhým. Jednotlivými tahy, skvrnami a tečkami vzniká dojem, že se díváme na porostlou planinu, po které vede cestička. Olej na sololitu, rozměry s rámem 86 x 67 cm, bez rámu 68 x 48 cm. Signováno viz foto "Wagner".
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč