Jejda, moře!
(14891)
Švejdová Vlasta
Lehký a hravý námět zpracovaný známou ilustrátorkou Vlastou Švejdovou, pro jejíž tvorbu jsou typické syté barvy, výrazné linky a jednoduché, lehce pohádkové náměty. Na tomto díle vidíme ženskou postavu v obklopení moře a mořských živočichů. Moře je tvořeno opakujícími se tahy štětcem s příjemným postupným gradientem. Olej na sololitu, rozměry s rámem 42 x 37 cm, rozměry malby 34 x 29 cm. Signováno viz foto "Vlasta Švejdová"
Aukce (Vyvolávací cena)
10 000 Kč