Kresba a grafika

Krajinka se skalami - M. Švabinský

(15624)

Švabinský Max

Kresebná studie od jednoho z našich nevýznamnějších umělců 20. století, Maxe Švabinského. Námětem se autorovi stala romantická krajina s mračny a skalami. Obraz je příjemným výjevem krajiny, nad kterou se pne širé nebe a z něho se šíří do celé krajiny sluneční záře. Na obzoru se vznášejí dva ptáci. Grafika na papíře pod sklem, rozměry s rámem 42 x 31,5 cm, rozměry grafiky 26,5 x 18,5 cm. Signováno vpravo dole, viz foto.
Aukce (Vyvolávací cena)
2 500 Kč