Malba

Pasáček ovcí

(15680)

Honsa Jan

Nádherná malba, na které se nachází pasáček s jeho ovcemi. Nad krajinou se již smráká, a tak jsou ovečky i s mužem zahaleni do stínu. Na obzoru vidíme rozlehlou louku, která velmi září zelenou barvou. Obraz má příjemnou patinu. Olej na plátně, rozměry s rámem 85 x 70 cm, rozměry bez rámu 65 x 49 cm. Signováno viz foto "J. Honsa".
Rám je bez poškození, malba lehce zašlá - lehké vyčištění doporučeno - nestihlo se vyčistit před uzávěrkou.
Aukce (Vyvolávací cena)
25 000 Kč