Obrazy

Žena v modrých šatech

(10817)

Wiesner Richard

Rozměr díla 75 x 100cm, včetně rámu 120 x 92 cm, olej na sololitu, signováno v levém dolním rohu "R.Wiesner 65", rám je lokálně poškozen - oloupaná barva.
150 000 Kč