Obrazy

Dívka v blůzce

(4661)

Nádherný portrét nádherné dívky v nádherném rámu působí jak jinak než nádherně.

Olej na soliltu , rozměry 34x27 cm, nesignováno.Vše v super stavu. Stačí jen koupit, namlátit hřebík do stěny, pověsit a pak se již jen kochat a užívat si toto nádherné dílo.

Aukce (Vyvolávací cena)
13 600 Kč