porcelán & keramika

Ša po, značeno VP, 19. století

(13325)

Dolní Chodov

Starožitný porcelánový hrníček s podšálkem, značeno VP- bratři Portheimové, druhá polovina 1. století. Hrníček lehký oťuk na hrdle a dva na spodku, talířek bez poškození. Výška hrníčku 7 cm, průměr podšálku 14,5 cm. Dolní Chodov.
2 500 Kč