Kytice - Coubine

(11011)

Kubín Otakar

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 49 x 65 cm, včetně rámu 66 x 85 cm. Rám má lehké oděrky, malba odpovídá stáří. Signováno Coubine. Dílo pochází se sbírky prostějovského sběratele.
Aukce (Vyvolávací cena)
50 000 Kč