Art deco figura

(10949)

Art deco socha 64 cm, signováno Cipriani, značeno viz foto, patinovaná keramika. Prasklina na spodku podstavce, vyzpevněna. Prasklina není ve figuře.
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč