(4169)
Impozantní porcelán od firmy Rosenthal, signovánoTh. Kärner. Výška sochy 40 cm. perfektní stav. Datum vzniku 30 léta 20 století.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci.