Werner
Obraz olej na plátně podlepený kartonem, rozměr malby 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm, signováno Werner 1855, výborný stav, při pohledu z boku je na několika místech vidět lehké vzdutí plátna, které však nenarušuje celkový dojem díla.
Odhadní cena 30-35.000 kč.