Portrét dívky
(5761)
Obraz- olej na plátně o rozměrech malby: 65x55cm, včetně rámu: 73x83cm. Signováno J. Dědina,datováno 1944 (1870 Straky u Nynburku-1955 Praha). Žák Ženíška, Myslbeka, Pirnera na Pražské Akademii.Významný portrétista-pobyt v Paříži.
Aukce (Vyvolávací cena)
8 000 Kč