Obrazy

Pohled do krajiny, rok 1938

(5618)

Olej na plátně o rozměrech malby 87 x 42, signováno Boh. Dvorský vpravo dole. Odborně vyčištěno, na zadní straně Boh. Dvorský 1938.
Pohled do krajiny byl malován v období sklizně sena,  v levé části obrazu jsou vyobrazeny postavy při polní práci.