Obrazy

Pevnost v zátoce, 17. stol.

(5892)

Olej na dřevěné desce o rozměrech 30 x 24 cm, s rámem 45 x 38 cm, nesignováno, perfektní stav odpovídající stáří.
37 000 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
30 000 Kč