Kurt číslo 5

(5688)

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 130 x 90 cm, včetně autorského rámu 135 x 95 cm.
Signováno vpravo dole Bim 09.
Majitel zakoupil obraz přímo v ateliéru autora. Jedná se o špičkový galerijní kus, nezvyklých rozměrů. Menší variantu tohoto obrazu naleznete v autorově monografii.

Předaukční prodej
300 000 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
200 000 Kč