Dievča s húskami
(5763)
Neogrády László
Neogrády László(1896 - 1962), Budapešť. Obraz- olej na plátně 100 x 72 cm, včetně rámu 117 x 89 cm. , signováno Neogrády László vlevo dole, luxusní rám vejcovec -zlacení lehce setřelé
Aukce (Vyvolávací cena)
26 000 Kč