Letní den u Jizery

(17687)

Hlubučková Soukupová Natálie

Pestrobarevný výjev s pohledem na řeku obklopenou přírodou v rozpuku. Malba je vystavěná chaotickými tahy štětcem, místy prosvítá podklad plátna. Plátno víří všemi podzimními barvami. Olej na plátně, rozměry s rámem 127 x 70 cm, rozměry malby 113 x 56 cm. Signováno vlevo dole "Natálie Hlubučková Soukupová". Na zadní straně autorský štítek
2 000 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
2 000 Kč