Milým Hudečkům

(18423)

Sedláček Vojtěch

Pestré dílo od akademického malíře, grafika a kreslíře scén z venkovského života Vojtěcha Sedláčka, žáka prof. Preislera a Švabinského. Kombinovaná technika na papíře, zarámováno pod sklem. Autor zde zachycuje svůj oblíbený motiv krajiny východních Čech, kterou protíná rozrytá polní cesta. V pozadí obrazu se můžeme zasnít do dálek, nad kterými se vznáší tmavá oblaka. Rozměry malby 50,5 x 41 cm. Rozměry s rámem 87 x 69 cm. Signováno v pravém dolním rohu s věnováním- Milým Hudečkům Vojt. Sedláček 44.
5 800 Kč