Králíci

(18284)

Vojtěch Hynek Popelka

Dílo od autora Vojtěcha Hynka Popelky, pro něž jsou typické jednoduché náměty z každodenního života, především z vesnického prostředí. Velmi zdařile vytváří srst králíků v jemných odstínech bílé barvy, králíci se k sobě tisknou a jsou zahalení do šerosvitu. Olej na plátně, rámováno, signatura vpravo dole, rozměry obrazu - 57 x 43 xm, rozměry rámu - 72 x 58 cm.
12 500 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč