Krajina v zemitých tónech

(18285)

Hofman Karel

Malba s námětem chalupy na samotě. Způsob malby je uvolněný, lehce stylizovaný, tvořený jemnými plochami, rozmazanými tvary a náznaky stromů v pozadí. Malba nese převážně příjemný zeleno-hnědý odstín, který doplňuje červená barva vrat chaloupky. Olej na sololitu
Rozměry obrazu - 53, 5 x 26, 5 cm, rozměry rámu - 62 x 34 cm. Signováno vpravo dole "K. Hofman".
9 800 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
3 000 Kč