Strašák ve větru

(18055)

Dobeš Ludva

Krásná drobná malba od malíře Dobeše, na které najdeme jednoduchý námět strašáka na poli. Autor pracuje s náměty z každodenního vesnického života a v této jednoduchosti můžeme najít kouzlo. Malba je budována citlivě, s velkým smyslem pro detail a místy je nános barvy pastózní. Obraz září pestrými barvami. Olej na kartonu, rozměry s rámem 44 x 24 cm, rozměry malby 39 x 19 cm. Signováno vlevo dole "L. Dobeš".
1 900 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
500 Kč