HUHU Cocktail

(18202)

Saudek Kája

Grafický list od autora Karla Saudka s názvem HUHU Cocktail. Typické dílo z dílny Káji Saudka v duchu pop artu. Dílo si hraje s nadsázkou, významným prvkem se stává i text a typografie. Odkazuje také na komiksovou vizualitu, autor používá pestré barvy, komiksové bubliny a předimenzované prvky. Kombinovaná technika na papíře pod sklem, rozměry s rámem 53 x 43 cm, rozměry malby 49,5 x 39,5 cm. Autorský štítek ,,original by Kaja Saudek,,
Výtisk 69/100. Rozměry s rámem 24 x 32,5 cm, rozměry grafického listu 18 x 13 cm. Značeno vytlačenou autorskou značkou v pravém dolním rohu se jménem Kája Saudek, zarámováno pod sklem.
10 000 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
7 000 Kč