Modrá vázička s květinami- Telč

(19572)

Bohemia

Starožitná porcelánová, pestře zdobená vázička s ručně malovaným květinovým motivem. V dekoraci převládá modrá a zlatá barva a každá zdobená hrana má jinou malbu. Na výšku měří 15,5 cm, v nejširším bodě měří cca 8 cm, průměr hrdla je cca 6 cm. V perfektním stavu bez poškození, mírně ošoupané zlacení na lemování podstavy. Značeno ze spodní strany dole značkou Bohemia a červeným písmem TELČ M 28.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno

Aukce (Vyvolávací cena)
2 000 Kč