Déšť
(17683)
Kulina Sergej
Dílo, které zobrazuje dvě rozpité melancholické tváře. Pod nimi se nachází realisticky zpracované jablko, které nese silné symbolické významy. V očích se osobám zrcadlí zranitelnost, a rozplývají se pod proudem času. Olej na plátně, rozměry s rámem 57 x 42 cm, rozměry malby 55,5 x 40,5 cm. Signováno vlevo dole viz foto "Kulina".
Aukce (Vyvolávací cena)
4 000 Kč