Chaloupky
(15989)
Hůrka Otakar
Vesnická stavení obklopená přírodou v barvách, které připomínají pozdní léto. Umělec pracuje s barvou jako s hmotou, s vrstvami, které se navzájem viditelně překrývají a místy je nános barvy plastický. Velmi příjemné odstíny barev používá Hůrka v místech oblohy. Malba je zasazena do rámu, který je barevně sladěný s barvami na malbě a tak působí, že splývá s dílem. Olej na kartonu, rozměry s rámem 49 x 51 cm, bez rámu 30 x 32 cm. Signováno vpravo dole, viz foto "Otakar Hůrka".
Aukce (Vyvolávací cena)
4 000 Kč