Zátoka
(17661)
Poklidné dílo s pohledem na zátoku. Plátno z většiny vyplňuje zelená barva, autor vytváří keře, stromy a zeleň, která obklopuje vodu pomocí skvrn přes sebe. Skvrny klade v různých intenzitách i odstínech, a tak zeleň působí přirozeně realisticky. Olej na plátně, rozměry s rámem 79 x 63 cm, rozměry malby 62 x 46 cm. Nesignováno.
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč