Přístav Dubrovník
(17664)
Tato malba působí velice hutně díky velkým nánosům barvy. Plachty lodí hrají všemi barvami, díky čemuž malba působí nadčasově. Malba je lehce chaotická a tahy štětcem působí divoce. Olej na plátně, rozměry s rámem 74 x 74 cm, rozměry malby 57 x 58 cm, patrná krakelace. Signováno vpravo dole "Bouček".
Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč