hodiny & hodinky

Zlaté hodinky Omega

Zlaté, náramkové hodinky značky Omega, celková váha 32,37 g, ryzost 585/1000, punc lvíček, průměr ciferníku 30 mm. Jsou ve výborném stavu bez poškození, funkční, bez pásku.

Aukce (Vyvolávací cena)
5 000 Kč

Pro vstup do aukce je nutné se zaregistrovat na www.livebid.cz

VSTOUPIT DO AUKCE ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU