Současné umění

Mluv co jsi

Roman Franta

Olej na plátně o rozměrech 70 x 80 cm, bez rámu, signováno na zadní straně Roman Franta + ,,Mluv co jsi,, RF 2021

Obraz je ze série obličejů, který nyní Roman Franta tvoří. Dílo je přímo z ateliéru autora.

K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci.

Předaukční prodej - 55 000 Kč

Aukce (Vyvolávací cena) - 39 000 Kč

ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Garance vrácení zboží do 14 dnů, klidně si Mluv co jsi na 2 týdny vyzkoušejte a když se vám nebude hodit, vrátime Vám peníze.