Současné umění

Better

Roman Franta

Obraz olej na plátně o rozměrech 140 x 120 cm, signováno vlevo dole RF a na zadní straně, rok 2020. Dílo vystaveno v Galerii Vltavín v roce 2020.

K tomuto obrazu je možné zakoupit druhé dílo s názvem ,,Mutch better,,
Díla jsou vystaveny v galerii Graciano.

Aukce (Vyvolávací cena)
80 000 Kč

Pro vstup do aukce je nutné se zaregistrovat na www.livebid.cz

VSTOUPIT DO AUKCE ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU