Obrazy - dávní mistři

Útok orla

Paul de Vos

Paul de Vos

holandský mistr
nar.1591 - 1678
Významný vídeňský starožitník koupil tento obraz v Sothebys, v roce 2013 za 11700,- Euro, (304000,- Kč) po jeho smrti se rozprodala jeho sbírka za několik miliónů eur, mezi nimi i tento obraz,
Olej na plátně o rozměrech 174 x 237 cm, nerámováno.

Aukce (Vyvolávací cena)
480 000 Kč

Pro vstup do aukce je nutné se zaregistrovat na www.livebid.cz

VSTOUPIT DO AUKCE ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU