Obrazy - dávní mistři

Pohled do krajiny, rok 1938

Olej na plátně o rozměrech malby 87 x 42, signováno Boh. Dvorský vpravo dole. Odborně vyčištěno, na zadní straně Boh. Dvorský 1938.

Pohled do krajiny byl malován v období sklizně sena,  v levé části obrazu jsou vyobrazeny postavy při polní práci.

Předaukční prodej - 95 000 Kč

Aukce (Vyvolávací cena) - 70 000 Kč

ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Garance vrácení zboží do 14 dnů, klidně si Pohled do krajiny, rok 1938 na 2 týdny vyzkoušejte a když se vám nebude hodit, vrátime Vám peníze.