Obrazy - dávní mistři

Krajina u Ladví

Nejedlý Otakar

Olej na překližce o rozměrech 73x47 cm,  signováno Ot. Nejedlý, na zadní straně nápis 24.11.1945 Ladví.

K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci.

Předaukční prodej - 90 000 Kč

Aukce (Vyvolávací cena) - 70 000 Kč

ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Garance vrácení zboží do 14 dnů, klidně si Krajina u Ladví na 2 týdny vyzkoušejte a když se vám nebude hodit, vrátime Vám peníze.