Obrazy - dávní mistři

Krajina s pocestnými

Hartmann Jakub Jan

Jan Jakub Hartmann 1658-1736

Olej na měděné desce  o rozměrech 49,5 x 67,5 cm, rámováno. Znalecký posudek PhDr. Hany Seifertové k dispozici.
Figurální stafáže a podstatné detaily, určující specifický styl Hartmannovy práce , jsou zachovány v původní modelaci. Pouze tvarosloví kmenů v levé spodní části obrazu mohou být retušemi lehce pozměněny. Celková kompozice a rozvržení díla jsou plně zachovány.

Aukce (Vyvolávací cena)
990 000 Kč

Pro vstup do aukce je nutné se zaregistrovat na www.livebid.cz

VSTOUPIT DO AUKCE ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU