Obrazy - dávní mistři

Kašna na nádvoří

Kundera Rudolf

Olej na překližce pod sklem o rozměrech malby 40x60 cm. Signováno Kundera.

K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci.

Předaukční prodej - 70 000 Kč

Aukce (Vyvolávací cena) - 49 000 Kč

ODESLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Garance vrácení zboží do 14 dnů, klidně si Kašna na nádvoří na 2 týdny vyzkoušejte a když se vám nebude hodit, vrátime Vám peníze.