Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

nábytek & svítidla & koberce

Barokní tabernákl

(5144)

baroko

Barokní tabernákl z přelomu poloviny 18.století je ve stavu před menším restaurováním, na několik a místech chybí kousek dýhy a lišty. Výška 180 cm, šířka v nejširším bodě 125 cm.
Pro lepší posouzení doporučujeme samozřejmě osobní prohlídku. V případě zájmu zajistíme renovaci.
280 000 Kč