Trantina Dan

Leni Riefenstahl

(8395)

Trantina Dan

Obraz olej na plátně o rozměrech 120 x 160 cm. Signováno na zadní straně Trantina D. 18 + popis Leni Riefenstahl.
Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
190 000 Kč
Předmět je možné koupit na splátky.
Doprava v ČR je ZDARMA

Garance vrácení 100% peněz do 14 dnů, klidně si Leni Riefenstahl na 2 týdny vyzkoušejte a když se vám nebude hodit, vrátíme Vám všechny peníze.