Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

Trantina Dan

Leni Riefenstahl

(8395)

Trantina Dan

Obraz olej na plátně o rozměrech 120 x 160 cm. Signováno na zadní straně Trantina D. 18 + popis Leni Riefenstahl.
Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
190 000 Kč