Od června 2022 máme výdejní místo v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

Franta Roman

Jsem malinko cudná

(8406)

Roman Franta

Obraz olej na plátně o rozměrech 140 x 190 cm, signováno na zadní straně Roman Franta , RF 2015.

Dále: Roman Franta ,, Jsem malinko cudná,, Déle již čekat nebudu.

Dílo pochází přímo z atelieru autora.
195 000 Kč