Obrazy

Polibek

(5690)

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 120 x 96 cm, včetně rámu 130 x 110 cm, signováno Rud. Popl. Rám je novější, malba ok až na dvě lehké škrábnurí viz foto.
30 000 Kč
Aukce (Vyvolávací cena)
25 000 Kč